Banes me qira afer shkolles ''Mihail Grameno''

Jepet me qera nga: Edi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira afer shkolles ''Mihail Grameno'' me siperfaqe 85 metra katror, 2 dhoma te gjumit,sallon me kuzhin,1 banjo,1 wc,1 shpajz,1 ballkon. Banesa gjendet ne katin e 3 dhe posedon ashensor funksional dhe parking per vetur.
Preferohet per familjar me kontrat afatgjate.
SQARIM:Banesa eshte e pamobiluar.
Kontakt edhe ne Viber +37744739923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim