Banes me qira në Fushë Kosovë

Jepet me qera nga: Faruk 23 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet banesa me qira ne Fushë Kosovë,banesa gjendet 200 metra afer shkollës Mihail Grameno dhe është ne katin e 3. Banesa është e re dhe per here të parë lëshohët me qira, janë vetem katër banesa në katë.
Banesa është në perberje: Sallon me Kuzhinë,
dy dhoma të gjumit, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa ka ndriqimë të mjaftushë dhe ujë të pijshëm nga uëjsjellsi i Prishtinës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim