Banes me qira

Jepet me qera nga: Rrahmani 11 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banesen me qira, banesa ka sallon dhe dhomë gjumi dhe gjendet ne fushkosov perball xhamis 100 metra larg rrethit. Numri i tel.044228659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim