Banes me qira

Jepet me qera nga: Rrahmani 09 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banes me qira ne fushkosov, banesa gjindet perball xhamis te rrethi, qmimi 120 euro, banesa eshte e mobiluar dhe ka uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim