Banes super luksoze e mobiluar dhe e lire

Jepet me qera nga: Jeton 08 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: sh f Mihajl grameno
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
leshoj me qira banesen ne fushkosove, afer shkolles mihajl grameno, banesa eshte e mobiluar me shume shije dhe e gatshme per banim, 87 metra 3 dhoma, ashensor dhe garazh per dy vetura.

te interesuarit mund ta vizitojne ne cdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim