Banes

Jepet me qera nga: Ed 13 Jan 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet banesa me qera te ambullanta ne fushkosov banes ka 1dhom 1koridor 1 kuzhin 1banjo dhe taraca wiber +37745872987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim