Banesa Ne shitje 3 dhoma 2 Balkona Kati i II 97m2

Jepet me qera nga: Bekim 21 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa Eshte e re, me kuzhine te re te paperdoruar.
Banesa ka nje dhome te pritjes se bashku me kuzhine. Dy dhoma te fjetjes, Korridor, Banjo dhe dy Terasa.

Qmimi: me marrveshje
Per informata tjera me kontaktoni.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim