Banesa e re e pa banuar ende

Jepet me qera nga: Avni Selimi 02 Jan 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qera banesen, 64 metra katror, banesa eshte e ere kati i dyt afer shkolles Mihail Grameno,ka dy terasa , ka parking per kerr. ndriqim i mjaftushum nga dielli dhe e mobiluar komplet!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim