Banesa me qera

Jepet me qera nga: Genti 30 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Apollonia A27
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon dhe kuzhine, dhome fjetje, banjo, ballkon. Eshte e pamobiluar, pervec kuzhines. Ka uje pa nderprerje dhe hapesire parkimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim