Banesa me qera 80m2 kati i parë

Jepet me qera nga: Banesa 22 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa me qera 80m2 kati i parë
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
E mobiluar,hapsir parkingu,dy dhoma gjumi dy banjo dhe sallon me kuzhin.Qmimi 200€/muaj i padiskutushem.Banori paraprak eshte larguar dhe komplet është ngjyrosur dhe do vendosen perdet e pasterta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim