Banesa me qera kati i pare 80m2

Jepet me qera nga: Banesa 22 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa me qera
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa e mobiluar,dy dhoma gjumi dy banjo,sallon dhe kuzhin.Cmimi i padiskutushem 200€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim