Banesa me qera ne Fushe Kosove Kati i pare 80m2

Jepet me qera nga: Banesa 08 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hyzri Talla
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka dy dhoma gjumi, dy banjo, teras dhe sallon dhe kuzhin e mobiluar.Gjindet tek Bau Marketi tek Apollonia e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim