Banesa me qera ne Fushe Kosove Kati i pare 80m2

Jepet me qera nga: Banesa 09 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet perball Bau Marketit dhe eshte tek Apollonia e re ne katin e pare e mobluar.
Dy dhoma gjumi, dy banjo,nje teras, sallon dhe kuzhinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim