Banesa me qira

Jepet me qera nga: bejta 16 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira komplet e mobiluar ka kuzhin dhe nje dhom gjumi banjo ballkon koridor, banesa gjindet afer shkolles fillore Mihajl Grameno ne Fushë Kosovë
tel. 044281140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim