Banesa me qira

Jepet me qera nga: Ylli Musliu 09 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa me qira ne Fushe Kosove.
Banesat dhe mobilet jane te reja te paperdorura me pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim