Banesa

Jepet me qera nga: Aa 21 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesa
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Gjendet afer komunes dhe staconit busave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim