Banese me Qira - Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Lumi 27 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë , (Rr. Hamdi Grajqevci), me sipërfaqe 77m2. Banesa ka sallon me kuzhinë, dy dhom gjumi, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim