Banese me qera e mobiluar

Jepet me qera nga: Musli 18 Tet 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte e mobiluar ka uje 24 ore ne dite ka lift eshte ne katin e trete . Cmimi i qeras nuk perfshin shpenzimet e rrymes ujit mbeturinave dhe liftit.
Cmimi munde te negociohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim