Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 07 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banes me qira te interexi banesa esht e mobiluar ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor banesa esht e lir gjindet ne katin e 5 jap dhe per afat te shkurt 1 jav 1 muj 2 jav sja tju konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim