Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Shaban 03 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qera banesen ne Fushe Kosove afer MOB IN.gjindet ne katin IV me lift teresisht e mobiluar ka rrjetin e ujesjellsit dhe me pus 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim