Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Nevzad 03 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Enver Maloku
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Dy Banesa me nga 69 dhe 64 m2. Qiraja nga 180 euro. Kati i parë dhe i gjasht.
Me kuzhina të reja moderne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim