Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: banese 23 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

198 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa me qera ne Fushe Kosove, Banesa gjindet ne kompleksin Apollonia A 20, ndertim I kompanise tregtia ne katin e dyte dhe posedon kete renditje - sallon - kuzhine - dhome gjumi - ballkon I mbyllur - banjo - kordidor Eshte teresisht e mobiluar Parking te mjaftueshem perbrenda komplexit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim