Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Emine 13 Shk 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banese me qera 82m2 ne Fushe Kosove afer MOB IN. Gjindet ne katin e IV, posedon liftin, ujesjellsin dhe me pus 24h, eshte teresisht e mobiluar, ka 2 dhoma fjetje, sallonin, shpajzin dhe banjon. Çmimi sipas marrveshjes. 044 425 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim