Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: M. Salihu 09 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Nëna Terezë (perballe MobIn)
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banese me qera ne Fushe Kosove, perballe MobIn-it. Jepet teresisht e mobiluar dhe e funizuar. Banesa eshte ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Permbane dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, banjo, kuzhine dhe ballkon. Eshte e furnizuar 24 ore me uje dhe rryme. Ka qasje ne internet dhe kabllovik. Ngrohja qendrore ne banese eshte e lidhur me rryme.
Pagesa e Kaucionit eshte 400 €.
Afersia me Viva Fresh, çasshmeria e lehte me autobus lokal dhe taxi dhe afersia 5 min vozitje per ne Prishtine i shtojne vlere kesaj banese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim