Banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Nevzad 03 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Enver Maloku 6
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesat kan kuzhinat e reja moderne.Kati i parë dhe tretë.
Vendi për Parkim me mundësi mbyllje, në qmimim e banesav.
Kantakto në Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim