Banese me qera

Jepet me qera nga: Gent 19 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: apollonia A27
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon, kuzhine, dhome fjetje, banjo dhe ballkon. Ka parking dhe uje pa nderprerje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim