Banese me qera

Jepet me qera nga: Shaban 19 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qera teresisht e mibiluar afer MOBIN ne katin e IV. Banesa posedon liftin ujin 24h, me nxemje dhe ka parkingun per veture. Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim