Banese me qera

Jepet me qera nga: petrit 21 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera afer Universitetit AAB. Ka 2 dhoma te medha dhe eshte me se e mjaftushme per plotesimin e nevojave te nje familje ose 5 studenteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim