Banese me qira 71m2

Jepet me qera nga: Ismet 10 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira, ndertimi i ri, 73 m2, pa mobilje

Banesa ka dy dhoma te medha gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, shpajzin dhe korridorin, E pershtatshme per familjar.

Numri i telefonit 044 841 813
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim