Banese me qira 73 m2

Jepet me qera nga: Ismet 13 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banesen me qira 73 m2. Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo,
Banesa eshte ndertim i ri, e pa mobiluar dhe gjendet afer shkolles fillore "Mihal Grameno". Banesa eshte e pershtashme per familjar.

Te interesuarit mund te na kontaktojne prej ores 9:00 deri ne 20:00 ne numrat e telefonit: 044 841-813, 045 433 197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim