Banese me qira ne Semitronix

Jepet me qera nga: Emir 19 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira ne kompleksin SEMITRONIX,perball Albi Outlet apo afer JYSK ne hyrje te Fushe Kosoves,vetem 4 km larg nga qendra e Prishtines.Banesa gjendet ne katin e katert,me ashensor te ri dhe funksional.Banesa eshte ndertim i ri dhe teresisht e mobiluar ne stil modern.Posedon sallon,dhome gjumi,kuzhine me terpezari,banjo me vaske korridor.Gjithashtu posedon ballkon te madh ne drejtim te lindjes,me pamje panoramike te Prishtines.Banesa ka ngrohje qendrore te modelit gjerman Vaillant,me shpenzime minimale.
Objekti Semitronix ka UJE 24 ORE,vezhgim me kamera 24h,si dhe sigurim fizik.Qiraja mujore 200 euro dhe 15 euro jane shpenzimet e mirembajtjes(ashensori,pastrimi,uji 24 ore,sigurimi dhe rryma e perbashket).
Cmimi eshte i panegociueshem
Banesa eshte e lire prej 1 shtatorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim