Banese prej 168m2 ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Ilir 13 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove Mrapa Sh. F. Mihal Grameno
Sipërfaqe: 168 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qira banesen e mobiluar ne katin PENTHOUSE.
Banese ka 168 m2 gjithsej
Banesa ka kuzhine dhe sallon me mobilim te ri, dhome gjumi me shtrat dopio mobilim i ri , dhome gjumi per femije me shreter mobilim i ri.
Terraca mbi 90 m2, posedon skaren e sapondertuar tavoline me 8 ulese...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim