Garsonjere me qera

Jepet me qera nga: Shemsi 13 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Lshoj garsonjeren me sip 46 m katror me qera . Banesa eshte e re ka ballkon banjo dhe nje dhome e madhe me kuzhine . Gjindet ne objektin ultra san rruga e pejes prej rrethit te fushkosoves ndertesa e pare ne dreitim te aeroportit ne anen e djatht . Qmimi si mbas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim