Ipet Banesa me Qira ne Fush Kosove 160 e ne muaj

Jepet me qera nga: Bedri 15 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Fush Kosove
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet Banesa me Qira ne Fush Kosove perball Apollonis , ka 1 Dhom gjumi dhe Salllone me Kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim