Ipet Banesa me qera.

Jepet me qera nga: Gent Kastrati 26 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Apollonia A27
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne FK, Apollonoia A27, Kati 3.
Banesa ka Sallonin me kuzhine, 1 dhome fjetjeje, 1 banjo dhe Ballkon.
Banesa nuk eshte totalisht e pa mobiluar, ka 2 shtreter ne dhomen e gjumin(e cila eshte me e madhe se dhomat e zakonshme).
Ka nje shporet te rrymes dhe nje Frigorifer, Tepihe, Perdet, Tavolinë ne sallon.
Banesa nuk ka: Rreth, Tavoline buke, Ormon ne dhomen e fjetjes dhe Maqine elektrike.
Banesa eshte e e re, e pastruar dhe shume e nxehte.

Qmimi i panegociueshem, nuk bejme mobilim te metutjeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim