Ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: Gent Kastrati 27 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne Fushe Kosove, Apollonia A27(perballe Apollonise kryesore), ka 65m/2.
Ka sallonin, 1 dhome fjetje, banjo dhe ballkoni.
Eshte shume e nxehte dhe e pershtatshme.
Banesa eshte e pa mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim