Ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: Gent 11 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Gjendet ne Fushe Kosove, Apollonia A27.
Banesa eshte ne katin III(3), ka nje dhome gjumi, nje sallon, banjo, korridori dhe nje terrace. Eshte e pamobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim