Ipet me qira banes 2 dhomshe 60m2 kati 1 Fush kosv

Jepet me qera nga: Kosoa Immobilien 09 Jan 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Përball Bau Marketit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit), me sipërfaqe 60m2 kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa lëshohet komplet e mobiluar.


Çmimi:200€.


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim