Jap banesë me qera

Jepet me qera nga: Berat 22 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Japim banesën me qera afër stadiumit të F.Kosovës.Banesa është e mobiluar dhe ka ujë 24 orë. Kontakti çdo ditë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim