Jap banes me qira ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: saranda 17 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe kosove
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banes me qira Banesa eshte 120m2 Banesa eshte e mobiluar e tera i ka 2 dhoma fjetjes sallonin dhe kuzhinen Qmimi eshte sipas marrvjeshjes
Nr: 049234521 044929835
Viber +37745832851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim