Jap banes me qira ne tophane

Jepet me qera nga: Rilind 16 Sht 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Jap banes me qira ne tophane rruga Lidhja e Lezhes banesa esht e mobiluar ka 1dhom gjumi sallon kuzhin banjo koridor ballkon banesa esht e gatshe per banim jap dhe per afat te shkurt sa tju konvenon juve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim