Jap me qera banese me Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Shaban 14 Shk 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banese me qera 82m2 ne Fushe Kosove afer MOB IN. Gjindet ne katin e IV, posedon liftin, ujesjellsin dhe me pus 24h, eshte teresisht e mobiluar, ka 2 dhoma fjetje, sallonin, shpajzin banjo dhe parking per vetura. Çmimi sipas marrveshjes. 044 425 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim