Jap me qera ose shes

Jepet me qera nga: Arif 23 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Fushë Kosovë
jap me qera ose shes banesen e cila gjendet perball KOS VEGAS . banesa ka 2 dhoma gjumi me ballkon, kakuzhinen , sallonin , banjo , shpajzin ,dhe koridorin.gjendet ne katin e parë nr.3 . per gjdo info lajmrohuni ne kta numra te telefonit 044-400-728 ose 049-883-830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim