Japim banesen me qira afer univerzitetit AAB

Jepet me qera nga: Nexhmedin 08 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Leshojm banesen me qira ,e cila gjindet ne dalje te fushkosoves 3 kilometra afer qendres se prishtines.pra banesa gjendet tek ndertesa model sllovenia afer nderteses te apollonis se vjeter.banesa ka 62 metra katror ka këtë renditje sallon dhe kuzhin se bashku,dhomen e fjetjes,banjon ,shpajz,koridorin si dhe ballkonin me pamje prej lindjes. Banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar me gjithqka te re, perfshire ketu edhe TV plazma Samsung-Smart . Banesa gjindet afer rruges kryesore ne f.k rruga nena terez .gjindet afer intereksi si dhe univerziteti AAB.per gjdo informat tjeter mund te me kontaktoni ne numer te telefonit 044 249251.ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim