Jepet Banesa me Qera

Jepet me qera nga: Korabi 31 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte e re, gjindet ne katin e 3-te, e sa po ndertuar,te shkolla Fillore Mihael Grameno posedon 2 lifta.
Ka kete renditje:
1 Sallon
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Koridor
1 Shpajz
1 Ballkon.

Kuzhina dhe Banjo jane te kompletuar.
E gatshme per Banim nga data 01.01.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim