Jepet banes me qira

Jepet me qera nga: Driton 11 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet banesa me qira ne rrugen krysore Fush-Kosov -Prishtin perball Bau Marketit.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,gjendet ne katin e 3.Per me shum informata na kontaktoni Flm ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim