Jepet banesa me qera ne Fush Kosove e mobiluar 70m

Jepet me qera nga: Mentor Shaqiri 10 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera afer Bau Marketit Fush Kosove komplet e mobiluar.Banesa gjindet ne katin e 3 me lift funksional.Banesa ka ket renditje:sallon me teras dhe kuzhin,dhom me teras,shpajz dhe banjo.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim