Jepet me qera banesa ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Burhan 06 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet banesa me qera ne Fushe Kosove. Blloku APOLLONIA A 20,
Banesa eshte 65 m2, katin e pare, banesa ka nje dhome te gjumit, salloni me kuzhine, banjo, dhe ballkon, e mobiluar( me kushte shume te mira) , ashensor, cerdhja perball bllokut. Eshte e pershtatshme per cift . Cmimi sipas marreveshjes.

Nr kontaktues: 044 253 798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim