Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosové

Jepet me qera nga: Agush Shaqiri 14 Sht 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani Hyrja II
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jipet Banesa me qira ne Fushé Kosové per ball "Petroll Compay". Banesa eshte e mobiluar dhe ka dy dhoma 64 m2, gjendet ne katin e tret dhe posedon Liftin.
Qe nga 1 Shtatori Banesa eshte e lir.
Ne Konsiderat vin ata qe jan né mardhénje Pune .
Te Interesuarit munden te na Kontaktojn permes E-Mail adreses ose Viber:
agush.saciri@hotmail.com
+41 76 440 98 88
+381 62 10 23 778

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim