Jipet Banesa me Qira ne Fushé Kosové

Jepet me qera nga: Agush Shaqiri 14 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Hyrja II
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jipet banesa me qera lagja Dardani Nr II per ball Commpany Petroll ne Fushé Kosov, ka nje dhomé gjumi ,nje dhome dite, kuzhine dhe Ballkon. E mobiluar me te gjitha kushtet. Jepeté vetem per Cifte ose Persona qe jan né mardhanie Pune. Qe nga 15.09 .2015 Banesa eshte e lir. Banesa ka Cmimin 180 Euro ne muaj e percjell me nje Akonto mujore. Te Interesuarit mund te marrin pergjegje nga Ky Imail ose Tel. Nr agush.saciri@hotmail.com (Viber)+ 41 76 440 98 88/ (Viber)+381 63 899 02 55 /+381 62 10 23 778

---------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim